Turniej Piłki Nożnej w Śliwicach

Opublikowano dnia 15-05-2019 23:20

Dnia 15 maja 2019r. na boisku Orlik w Śliwicach odbył się TURNIEJ ORLIKA WIOSNA 2019 Z VICTORIĄ ŚLIWICE. W turnieju mogli wziąć udział uczniowie urodzeni w roku 2009 i 2010 ze szkół podstawowych położonych na terenie gminy Śliwice. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Jasiński Jakub – klasa II Karwasz Radosław – klasa II Piekarski Nikolas – klasa II Belt Filip – klasa – III Gaca Bartosz – klasa III Kowalski Filip – klasa III Zabrocki Adrian – klasa III

W turnieju reprezentanci Szkoły Podstawowe w Lińsku zajęli III miejsce. Trener Victorii Śliwice wręczył osobiście naszym młodym piłkarzom dyplom za zajęcie III miejsca wraz z nagrodą w postaci piłki nożnej. Spośród wszystkich zawodników biorących udział w turnieju uczeń klasy III – Filip Belt został doceniony za fantastyczną obronę naszej bramki. Filip otrzymał dyplom najlepszego bramkarza turnieju. Naszym piłkarzom życzymy kolejnych sukcesów, a wszystkim kibicom, którzy trzymali za naszą drużynę kciuki serdecznie dziękujemy.