„Tobie Ojczyzno” - konkurs poetycki

Opublikowano dnia 24-06-2018 16:19

Szkoła Podstawowa w Śliwicach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach, w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, zorganizowali konkurs poetycki pt. „Tobie – Ojczyzno” adresowany do uczniów klas VII. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Śliwice – Daniel Kożuch. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza związanego z tytułem konkursu (z Ojczyzną, z jej historią, obyczajami, krajobrazami itp.). Z naszej szkoły jedna uczennica – Julia Konwalska zmierzyła się z tym zadaniem. Napisała wiersz dotyczący historii Polski i zdobyła III miejsce. W dniu zakończenia roku szkolnego otrzymała nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu. Julce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie.