Teddy Bear

Opublikowano dnia 24-11-2023 16:00

25 listopada jest Światowym Dniem Pluszowego Misia. My obchodziliśmy go w piątek 24 listopada.

Tego dnia uczniowie przybili do szkoły w towarzystwie ukochanych pluszaków, które, nie tylko umilały nam czas, ale także chroniły przed odpytywaniem i niezapowiedzianą kartkówką. W tygodniu, poprzedzającym święto tej wspaniałej, pluszowej zabawki, uczniowie klas 0-IV wykonali, na zajęciach w szkole, prace plastyczne pt. Mój przyjaciel Miś. Wszystkie portrety były piękne i wyjątkowe, dlatego jury postanowiło wyróżnić po 4 osoby z każdej klasy. Zwycięzcy zostali zaproszeni przez Koło Gospodyń Wiejskich w Lińsku na warsztaty kulinarne, na których nauczą się zdobić misiowe ciasteczka. Żeby pozostałym uczniom naszej szkoły nie było przykro, bo na myśl o ciastkach od razu cieknie ślinka... to pani Kasia Grzonka poczęstowała wszystkich uczniów i pracowników szkoły własnoręcznie upieczonymi i ozdobionymi misiowymi ciasteczkami a także garścią informacji o historii powstania pluszowego misia.