Święto Odzyskania Niepodległości

Opublikowano dnia 11-11-2016 13:20

Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole uczczono podczas uroczystego apelu, który odbył się w czwartek 10 listopada 2016 roku. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klasy piątej pod kierunkiem p. Ewy Ziemann.

Na apelu przypomniano ważne wydarzenia historyczne, przygotowany montaż słowno -muzyczny przedstawił tragiczne losy naszej ojczyzny i trudną drogę do odzyskania wolności.

Po apelu odbył się uroczysty koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu klas „0”, I, II, III, IV i VI. Wszystko po to, aby wszczepić w młode serca uczucia do własnego kraju.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Gabriela Kozłowska podziękowała wszystkim wykonawcom, nie szczędząc słów uznania dla nich, jednocześnie podkreślając, że odzyskanie przez Polskę niepodległości było najważniejszą sprawą dla narodu polskiego.