Sukcesy sportowe

Opublikowano dnia 27-06-2015 01:01

W bieżącym roku szkolnym, podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie naszej szkoły osiągali wysokie wyniki na zawodach w różnorodnych konkurencjach sportowych. 1. Puchar Karate S.G.I. Poland Tuchola: Kumite Indywidualne Chłopców: Jan Kożuch – I miejsce, Filip Warczak – III miejsce, Kumite Indywidualne Dziewcząt: Izabela Kożuch – IV miejsce Kata Indywidualne Dziewcząt: Izabela Kożuch – IV miejsce 2. Piłka nożna Krajna Arena Futsal Cup 2015r. Kat. Młodzik Sępólno Krajeńskie - Victoria Śliwice „Młodzicy” (Filip Warczak) - III miejsce 3. Czwartki Lekkoatletyczne: Izabela Kożuch (600m dziewcząt rocznik 2002 – 170 pkt.) - III miejsce 4. VII Turniej Karate S. G. I. Poland Młodzików i Juniorów młodszych o Puchar Wójta z okazji „Dnia Dziecka” : Kumite Dziewcząt: Julia Konwalska - II miejsce Kumite Chłopców: Jan Kożuch – II miejsce Kata Chłopców: Jan Kożuch – III miejsce 5. Powiatowe Mistrzostwa Piłki Nożnej Dziewcząt w kategorii Szkół Podstawowych w Pruszczu Pomorskim (Iza Kożuch, Kasia Rytlewska, Natalia Lewandowska, Justyna Zielińska, Karolina Januszewska, Zuzia Welzant, Basia Łytkowska) - III miejsce 6. XVI Powiatowe Szkolne Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne w Tucholi Szymon Banaczyk z kl. VI – II miejsce w sztafecie 8 x 50m, Natalia Lewandowska z kl. VI - II miejsce w sztafecie 8 x 50m i I miejsce w biegu na 60m, Izabela Kożuch z kl. VI - II miejsce w sztafecie 8 x 50m i III miejsce w biegu na 600m, Krzysztof Marach z kl. VI – IV miejsce w biegu na 1000m, Jan Kożuch, Mikołaj Blas i Gracjan Welzant z kl. IV – IV miejsce w piłce nożnej 7. Lekkoatletyka dla każdego Bydgoszcz Cup 2015 (ogólnopolskie): Grupa starsza (sztafeta, płotki, rzut dyskiem): Iza Kożuch, Krzysiu Marach, Szymon Banaczyk, Marcin Metza – 9. miejsce na 60 drużyn Grupa młodsza (sztafeta, skok w dal, bieg progresywny): Mikołaj Metza, Jan Kożuch – VI miejsce (doszli do finału) WSZYSTKIM SPORTOWCOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!