Spotkanie z Zielonym Edukatorem

Opublikowano dnia 21-04-2018 01:27

Z okazji Dnia Ziemi po raz kolejny zaprosiliśmy do naszej szkoły „Zielonego Edukatora” panią Marlenę Wojciechowską. W trakcie spotkania uczniowie obejrzeli ciekawą prezentację multimedialną. Z prezentacji uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób należy postępować, aby uchronić naszą planetę Ziemię przed nieodwracalnymi zmianami w środowisku naturalnym. Oprócz tego uczniowie przeanalizowali interesujące fotografie, które przybliżyły im zagadnienia związane z umiejętnością segregowania śmieci oraz ponownym ich wykorzystaniem. Ponadto pani Marlena Wojciechowska opowiedziała uczniom o ekologicznym stylu życia, tzn. w jaki sposób należy oszczędzać wodę i energię elektryczną w gospodarstwie domowym. Zatem od dzisiaj wszyscy postarajmy się dla naszej planety Ziemi i bądźmy EKO na co dzień. To co jest dobre dla środowiska,  dobre jest również dla Ciebie.