Spotkanie z psychodietetykiem

Opublikowano dnia 16-04-2024 18:01

,,Jedzenie a samopoczucie - co nam grozi, gdy jemy za mało i co się z nami dzieje, gdy jemy za dużo"?

Uczniowie klas starszych uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych prowadzonych przez psychodietetyka panią Karolinę Ziółkowską. Pani Karolina prowadzi własny gabinet psychologiczno-dietetyczny i bierze udział w projektach mających na celu promowanie znaczenia profilaktyki zdrowia psychicznego oraz zdrowego żywienia w codziennym życiu człowieka. Tworzy również liczne artykuły o tematyce psychologicznej oraz dietetycznej. Uczniowie byli bardzo zainteresowani przedstawianymi zagadnieniami. Aktywnie uczestniczyli w warsztatach i mieli wiele pytań. Myślę, że to spotkanie wyjdzie nam wszystkim na zdrowie.