Spotkanie z przedstawicielem Mobilnego Centrum Doradztwa Zawodowego

Opublikowano dnia 18-02-2020 08:00

Dnia 12 lutego 2020 r. uczniowie klasy VIII, pod opieką pani Doroty Kołtonowskiej, udali się do Szkoły Podstawowej w Śliwiczkach na spotkanie z przedstawicielem Mobilnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Bydgoszczy- panem Marcinem Błażkow. Ósmoklasiści mieli okazję dowiedzieć się na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru szkoły ponadpodstawowej. Pan Marcin zwrócił uwagę, że bardzo istotne jest, by podejmując tak ważną życiową decyzję kierować się swoimi zainteresowaniami. Dzięki temu przyszła praca zawodowa będzie nie tylko przynosiła korzyści materialne, ale również zadowolenie i satysfakcję. Uczniowie rozwiązali test, dzięki któremu poznali swoje predyspozycje zawodowe. Na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał materiały informacyjne dotyczące „zawodów przyszłości”.