Spotkanie z policjantem dla klas 0 - III

Opublikowano dnia 06-10-2017 20:00

W dniu 6 października 2017r. w naszej szkole gościliśmy policjanta z Komisariatu Policji w Śliwicach – pana Tomasza Kołodziejskiego. Spotkanie zostało zorganizowane z myślą o naszych najmłodszych wychowankach – uczniach klas „0” – III. Pan Tomasz Kołodziejski przybliżył dzieciom zagadnienia związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Poza tym uczniowie obejrzeli ciekawy film, którego bohaterem był Filip. W trakcie projekcji filmu dzieci mogły rozwiązać quiz wraz z bohaterem bajki Spongebobem. Na zakończenie spotkania dzieci miały możliwość zadawania pytań. Dziękujemy panu policjantowi za ważne wskazówki dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Natomiast dzieciom życzymy rozwagi w czasie poruszania się po drogach.