Opublikowano dnia 12-10-2014 22:51

Spotkania z policjantem to już w naszej szkole tradycja. W dniu 7 października 2014r. dzieci miały przyjemność gościć pana policjanta, który przypomniał o wielu niebezpieczeństwach czyhających w drodze do szkoły i ze szkoły do domu. Policjant przypomniał dzieciom w jaki sposób powinien zachowywać się uczestnik ruchu drogowego (zarówno pieszy, jak i rowerzysta) i w co powinien być wyposażony aby był widoczny i zarazem bezpieczny na drodze. Poza tym dzieci utrwaliły sobie numery alarmowe do policji, straży pożarnej oraz pogotowia medycznego. W trakcie spotkania uczniowie mogli zadawać wiele pytań. Jak zwykle wielkim zainteresowaniem cieszyło się wyposażenie policjanta. Serdecznie dziękujemy panu policjantowi za to, że znalazł czas na spotkanie z naszymi dziećmi.