Spotkanie z Mikołajem

Opublikowano dnia 09-12-2015 00:24

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. 4 grudnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, wszyscy w czerwonych strojach i mikołajkowych czapkach, zebrali się na sali gimnastycznej by wspólnie świętować zbliżające się mikołajki. Z tej okazji obejrzeliśmy piękne przedstawienie przygotowane przez uczniów uczęszczających na kółko taneczne i teatralne przygotowane pod kierunkiem pani Renaty Treider i pani Małgorzaty Nowak. Przenieśliśmy się do baśniowej krainy Świętego Mikołaja. Dowiedzieliśmy się, ile pracy mają elfy podczas przygotowywania prezentów. Z zapartym tchem obejrzeliśmy taniec śnieżynek. Po przedstawieniu, pomimo braku białego puchu, na uroczystości pojawił się długo oczekiwany przez dzieci gość - Mikołaj – kochany przez wszystkich. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła go. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć wszystkim prezenty. Dzieci bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty, zaśpiewały Mikołajowi piosenkę. Śmiechu i radości było wiele. Święty Mikołaj obdarował wszystkich słodkimi upominkami.