Spotkanie przy choince kl. V - VIII

Opublikowano dnia 11-12-2019 21:50

Za kilka dni wieczorem, gdy pierwsza gwiazdka zaświeci, Siądziemy przy wspólnym stole- rodzice, krewni, dzieci. Zaczniemy od opłatka i życzeń dla każdego: Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, radości, spełnienia marzeń.

W okresie świąt Bożego Narodzenia tradycją w  naszej szkole są spotkania przy choince.  Dnia 10 grudnia 2019 roku uczniowie klas V- VIII pod kierunkiem p. C. Schiller przygotowali świąteczny program wypełniony kolędami, piosenkami świątecznymi i wierszami.  Spotkanie odbyło się z udziałem rodziców i zaproszonych gości, wśród których byli: ks proboszcz Andrzej Koss, Daniel Kożuch-  Wójt Gminy Śliwice, Zbigniew Zwoliński- przewodniczący Rady Gminy, Henryk Kobierski- radny wchodzący w skład Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji, Zygmunt Andrearczyk-  prezes OSP Lińsk,  Aleksandra Piotrowska-  przewodnicząca KGW w Lińsku wraz z członkiniami koła. Na spotkaniu obecna była również pani dyrektor Gabriela Kozłowska nauczyciele z naszej szkoły.

Po występie uczniów głos zabrała pani dyrektor, ks. proboszcz oraz pan wójt. Złożyli oni wszystkim zebranym życzenia świąteczne, a następnie przy wspólnym stole mogliśmy częstować się ciastem upieczonym przez rodziców. Wspólnym kolędowaniem zakończyliśmy to świąteczne popołudnie.