Spotkanie przy choince dla rodziców i zaproszonych gości

Opublikowano dnia 17-12-2015 16:44

Ty gwiazdo prowadź nas do Boga

ty gwiazdo Boga pokaż nam.

Nieważne, jaka będzie droga

byleby ujrzeć Boga twarz!

W okresie przedświątecznym tradycją naszej szkoły jest organizowanie spotkań przy choince dla rodziców i zaproszonych gości. W tym roku, wzorem lat ubiegłych, 15 grudnia 2015r. w godzinach popołudniowych przybyli do naszej szkoły: rodzice dzieci klas III-VI, wójt gminy Śliwice – p. Daniel Kożuch, przewodniczący Rady Gminy – p. Zbigniew Zwoliński, członkowie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji, panie z Referatu Oświaty, ksiądz proboszcz parafii śliwickiej – ks. Andrzej Koss, sołtys sołectwa Lińsk – p. Adam Gatz, leśniczy Leśnictwa Lisiny – p. Marian Szymański, panie należące do Koła Gospodyń Wiejskich oraz przyjaciele szkoły. Goście zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie wysłuchali montażu słowno-muzycznego o Bożym Narodzeniu w wykonaniu uczniów z klas III-VI. Program artystyczny przygotowała pani Jolanta Bukowska.