Ślubowanie klasy I

Opublikowano dnia 04-10-2018 19:38

Wreszcie nadszedł wyczekiwany przez pierwszoklasistów wyjątkowy dzień . Dnia 2 października 2018r. w naszej szkole miała miejsce uroczystość oficjalnego pasowania pierwszoklasistów na prawowitych uczniów Szkoły Podstawowej w Lińsku. Na uroczystość pasowania zostali zaproszeni rodzice pierwszoklasistów oraz pani dyrektor Gabriela Kozłowska wraz z dyrektorem BS Koronowo o/Śliwice panem Waldemarem Romanowskim. Po części artystycznej odbyły się oficjalne zaślubiny uczniów. Pani dyrektor Gabriela Kozłowska wszystkim dzieciom życzyła wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz sukcesów w nauce. Natomiast pan Waldemar Romanowski podczas wręczania upominków życzył wszystkim uczniom klasy I uśmiechu i odwagi. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy uroczystości zasiedli do wspólnego stołu, gdzie toczyły się rozmowy przy słodkim poczęstunku.