Ślubowanie klasy I

Opublikowano dnia 06-10-2016 00:36

Przyrzekamy uczyć się pilnie. Przyrzekamy szanować wszystkich, którzy pracują w szkole po to, aby nam było w niej dobrze. Będziemy dobrymi kolegami i koleżankami. Będziemy przyjaciółmi roślin i zwierząt. Chcemy swoja nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom oraz Polsce – naszej Ojczyźnie

Takie przyrzeczenie złożyły dzieci, które dzisiaj stały się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. W progi naszej placówki przybyli rodzice pierwszoklasistów, dyrektor BS Koronowo oddziału w Śliwicach – p. W. Romanowski.

Na uroczystość zaproszeni zostali również uczniowie klasy VI wraz z wychowawcą p. J. Bukowską. To w ich obecności p. dyrektor G. Kozłowska dokonała aktu pasowania.

Uczniowie klasy I i VI zaprezentowali przybyłym gościom program artystyczny przygotowany pod czujnym okiem wychowawczyń: p. G. Kozłowskiej i p. J. Bukowskiej. Na pamiątkę tej uroczystości pierwszoklasiści otrzymali dyplomy. Ponadto dostali upominki od wychowawcy, dyrektora banku i klasy VI. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na kawę i ciasto.