Przygotowania do świątecznego kiermaszu

Opublikowano dnia 26-11-2019 23:00

Koniec listopada i zbliżający się grudzień, to w naszej szkole tradycyjnie czas, w którym przygotowujemy się do kiermaszu bożonarodzeniowego. Każda klasa wraz z wychowawcą przygotowuje coś, co potem będzie można zakupić na naszym kiermaszu. Zawsze największym popytem cieszą się ciasteczka. W związku z tym w tym roku pieczeniem ciasteczek zajęły się klasy: I, VI, VII i VIII. Jak zwykle było przy tym mnóstwo radości, ale również nauki czynności przydatnych w życiu. Upieczone ciasteczka zostaną polukrowane przez dzieci z „0” oraz z klas młodszych. Natomiast uczniowie klasy III, IV i V zadeklarowali wykonanie ozdób choinkowych. Mamy nadzieję, że w tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, nasz kiermasz będzie się cieszył dużym zainteresowaniem. Zapraszamy wszystkich 5 grudnia 2019r. do naszej szkoły od godziny 14.30.