Przygotowania do kiermaszu bożonarodzeniowego ;-)

Opublikowano dnia 30-11-2018 22:13

Okres przedświąteczny w naszej szkole od kilku lat kojarzy się wszystkim z przygotowaniami do kiermaszu bożonarodzeniowego. W tym roku uczniowie klasy III, VI
Uczniowie klasy V przygotowali piękne pudełeczka na prezenty świąteczne. Wszystkim uczniom i nauczycielom udział w przygotowaniach do kiermaszu dostarczył wiele frajdy
i śmiechu. Można było wspólnie spędzić czas w inny sposób niż codziennie na lekcjach.
Sprzedanie przygotowanych produktów dostarczy wszystkim przygotowującym wiele satysfakcji.
Wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach do kiermaszu bożonarodzeniowego – serdecznie dziękujemy.