Prezentacja postaci z bajek

Opublikowano dnia 23-11-2021 20:00

W ramach Dnia Postaci z Bajek uczniowie klas I - III spotkali się na pokazie bajkowych postaci. Z klasy I uczennica Michalina Andrearczyk zaprezentowała się jako oziębła Królowa Śniegu. Kapcper Kołtonowski wystąpił w roli eleganckiego i sprytnego Kota w butach. Natomiast Kacper Welzant wcielił się w rolę Aladyna - chłopaka o wielkim sercu. W klasie 2 Tymoteusz Dabrowski pięknie prezentował się w roli Pinokia. Aleksandra Czapiewska oraz Helena Żygowska przebrały się za urodziwego Kopciuszka przed i po. metamorfozie. Natomiast Alicja Talaśka wystąpiła w roli wesołego i pomocnego Czerwonego Kapturka. W klasie 3 biedną Dziewczynką z zapałkami była Emilia Welzant. Natomiast Milena Nakielska wcieliła się w rolę rozumniej Śpiącej Krolewny. Po zakończeniu pokazu uczniowie szkolnego wolontariatu przeczytali bajkę pt. "Jaś i Małgosia".