Pożegnanie klasy VIII

Opublikowano dnia 23-06-2023 12:15

Przyszła kolej na pożegnanie z murami szkoły. Niektórzy spędzili w niej prawie 10 lat, gdyż zaczynali w oddziale przedszkolnym.

Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia Świadectw Ukończenia Szkoły przez Panią Dyrektor. Uczniowie potwierdzili otrzymanie tego ważnego dokumentu własnoręcznym podpisem. Następnie, jak głosi niepisana tradycja szkoły, klasa VII pożegnała swych starszych kolegów humorystycznym programem artystycznym, który przygotowali wraz z wychowawczynią, panią Patrycją Dąbrowską.

Kolejnym etapem imprezy była krótka akademia przygotowana przez samych absolwentów. Paweł Konwalski stworzył na tą okazję prezentację multimedialną zawierającą wiele wzruszających zdjęć. Amelia Grzonka zaśpiewała, wtórując sobie na gitarze.

Mnóstwo upominków, kwiatów i słodkości.... Tort był przepyszny.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom, pięknie wszystko przygotowaliście. Jesteście wspaniali.

Drodzy Absolwenci.... Trudno tak w kilku słowach Was żegnać... Bądźcie szczęśliwi i wracajcie chwalić się swymi sukcesami😍.