Pożegnanie klasy VI

Opublikowano dnia 27-06-2015 01:30

TO BYŁY PIĘKNE DNI Jeśli jeszcze kiedyś się spotkamy Może w moich oczach będą łzy, Bo nie łatwo żyć jest wspomnieniami, Słowem „ja” zastąpić słowo „my”.... W dniu dzisiejszym uczniowie klasy VI pożegnali swoją pierwszą szkołę. Uroczystość odbyła się z udziałem rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów klasy V. Pani dyrektor wręczyła świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej w Lińsku, nagrody książkowe oraz listy gratulacyjne rodzicom najlepszych uczniów. Następnie uczniowie klasy V krótkim programem artystycznym pożegnali starszych kolegów i koleżanki. Na zakończenie klasa VI przedstawiła swoją część artystyczną, w której podziękowała nauczycielom za wieloletni trud włożony w ich wychowanie i nauczanie, pracownikom szkoły, wychowawcom oraz rodzicom. W czasie uroczystości łzy smutku mieszały się ze łzami radości. A oto nasi tegoroczni absolwenci: Banaczyk Szymon Bielaszewski Mateusz Januszewska Karolina Kożuch Izabela Lewandowska Natalia Marach Krzysztof Misiak Mateusz Modrakowska Emilia Möller Jakub Rytlewska Katarzyna Zielińska Justyna Wychowawca: Jolanta Bukowska Wszystkim życzymy powodzenia w gimnazjum. Pamiętajcie o nas i czasami nas wspominajcie!