Pożegnalne spotkanie naszych najmłodszych wychowanków

Opublikowano dnia 27-06-2016 02:19

W dniu 22 czerwca 2016r. odbyło się pożegnalne spotkanie dla dzici z klasy „0” oraz dla dzieci uczęszczających do świetlicy opiekuńczo – wychowawczej w Lińsku.

W tym roku pożegnanie odbyło się w nieco innej odsłonie, bowiem dzieci wraz ze swoimi opiekunami udały się na łono natury. Tam nasi najmłodsi wychowankowie brali udział w zabawach ruchowych.

Dzieci musiały wykazać się umiejętnością rzucania piłką do kosza oraz woreczkiem do celu. Poza tym wszystkie dzieci brały udział w zabawach ruchowych z chustą i tunelem animacyjnym. W przerwach między zabawami dzieci mogły skosztować pysznych lodów i słodkich napojów.

Po każdej zabawie czekała słodka nagroda oraz baloniki. Pomiędzy zabawami dla chętnych były bańki mydlane. Oprócz tego każde dziecko mogło brać udział w loteryjce fantowej. Każdy los wygrywał.

Na koniec spotkania dzieci zostały zaproszone na pyszne kiełbaski z grilla. W zorganizowaniu pożegnalnego spotkania miały swój ogromny udział również nasze kochane mamy: pani Magdalena Gaca oraz pani Aleksandra Piotrowska. Za co z całego serca bardzo im dziękujemy!!!