Powiatowy konkurs plastyczny - „Trzymaj formę”

Opublikowano dnia 03-12-2017 22:06

Cztery uczennice z naszej szkoły: Wiktoria Chabowska, Julia Konwalska z klasy VII oraz Agnieszka Kołodziejska i Paulina Zielińska z klasy VI wzięły udział w powiatowym konkursie plastycznym pt. „Trzymaj Formę” zorganizowanym przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tucholi. Szkolna komisja konkursowa wybrała trzy prace, które trafiły do etapu powiatowego. Okazało się, że Wiktoria Chabowska zdobyła I miejsce. 30 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Tucholi odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez p. Grażynę Wolską – pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tucholi. Nagrody ufundował burmistrz Tucholi- Tadeusz Kowalski. Zwyciężczyni gratulujemy, a wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział w konkursie. Uczennice, które nie zostały laureatkami tego konkursu otrzymały nagrody pocieszenia zakupione z funduszy Rady Rodziców.