Podsumowanie działalności SKO w roku szkolnym 2021/2022

Opublikowano dnia 21-06-2022 18:30

20 czerwca 2022 r. pani Dorota Kołtonowska – opiekun Szkolnej Kasy Oszczędnościowej w Lińsku podczas spotkania na szkolnym holu dokonała podsumowania jej działalności w bieżącym roku szkolnym. Uczniowie w październiku wzięli udział w konkursach i akcjach propagujących oszczędzanie. Podczas uroczystości Pasowania pierwszoklasistów każdy uczeń otrzymał książeczkę, na którą mógł wpłacać swoje oszczędności. Od września, w każdy wtorek, wszyscy uczniowie mogli dokonywać wpłat. Najbardziej systematyczny w oszczędzaniu pieniędzy okazał się Tymoteusz Dąbrowski z klasy II. Sumiennie wpłacali pieniądze na swoje książeczki również następujący uczniowie: Natalia Talaśka,Eliza Kożuch i Filip Stopa z klasy I, Kacper Talaśka i Julia Andrearczyk z klasy IV oraz Natalia Wilkowska z klasy V. Łącznie wpłat na książeczki oszczędnościowe w roku szkolnym 2021/2022 dokonało 15 uczniów. Wszyscy otrzymali z rąk pani dyrektor Gabrieli Kozłowskiej upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Śliwicach.