Piknik klasy 3

Opublikowano dnia 10-06-2021 14:00

Już niedługo wakacje... Plaża, piasek, ciepła woda... Póki co, marzymy o nadchodzących wakacjach, snujemy pierwsze plany dotyczące spędzania wolnego czasu. Klasa 3 z utęsknieniem wypatruje lata i dlatego już dzisiaj udała się na piknik klasowy, który odbył się nieopodal szkoły. Uczniowie wybrali idealne miejsce, pobliską polanę, na której mogli wspólnie spożyć drugie śniadanie. Po posiłku dzieci wspólnie bawiły się w berka, grały w gumę. Ponadto wszyscy zagrali w grę karcianą UNO. Dziewczętom, jak i chłopcom dopisywał dobry humor. Wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze, wzajemnej akceptacji sprawił, że z uśmiechem na twarzy wracaliśmy do szkoły. Rodzicom i uczniom klasy 3 serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu klasowego pikniku.