Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2016 – etap gminny

Opublikowano dnia 25-04-2016 12:52

Dnia 15 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Śliwicach przeprowadzone zostały eliminacje gminne Turnieju BRD.

Przystąpili do niego uczniowie naszej szkoły, a także ze Szkoły Podstawowej w Śliwicach i w Śliwiczkach. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: - Angelina Łobocka z klasy V, - Emilia Masalon - klasa VI, - Marcin Metza – klasa VI, - Michał Żygowski z klasy VI.

Uczniowie podczas turnieju zmagali się z testem dotyczącym wiadomości z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz zasad udzielania pierwszej pomocy, pokonywali tor z przeszkodami oraz jeździli po miasteczku rowerowym. W przerwie na wszystkich uczestników czekał przepyszny poczęstunek.

Po podsumowaniu zebranych przez wszystkich zawodników punktów I miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Śliwicach, II miejsce nasza reprezentacja, czyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lińsku, na III miejscu uplasowała się reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Śliwiczkach.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a zwycięskiej drużynie życzymy sukcesów w kolejnych etapach.