Nic dwa razy się nie zdarza……

Opublikowano dnia 23-06-2019 22:05

Kiedy coś się w życiu zmienia
kiedy coś się w życiu kończy
zerknij wtedy znów za siebie
popatrz co Cię jeszcze łączy
z miłą budą, z zacnym gronem
i z przyjaciół grupą wielką.
Powspominaj sobie nieco
masz okazję na to wszelką.
19 czerwca 2019r. po 19 latach, w związku z przeprowadzoną reformą edukacji, znowu pożegnaliśmy uczniów klasy VIII. W obecności rodziców oraz nauczycieli pani dyrektor Gabriela Kozłowska wręczyła wszystkim świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia wyników egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem dostali również nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne.
Następnie uczniowie klasy VII pożegnali swoich starszych kolegów programem artystycznym przygotowanym pod okiem pani Doroty Kołtonowskiej. Na zakończenie wystąpili uczniowie klasy VIII, którzy podziękowali wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie oraz rodzicom za opiekę, troskę, bezgraniczną miłość i wyrozumiałość. Na zakończenie wychowawca klasy VIII – pani Jolanta Bukowska podziękowała rodzicom za czteroletnią współpracę, a swoim wychowankom życzyła sukcesów w nowych szkołach.
Wszyscy uczestnicy uroczystości spędzili miło czas przy kawie i ciastach przygotowanych przez mamy naszych absolwentów.