Na turnieju...

Opublikowano dnia 21-03-2024 13:30

21 marca w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Śliwicach odbyły się gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Nasi uczniowie: Klara i Kornelia Blas, Katarzyna Kożuch, Jakub Andrearczyk oraz Jakub Piotrowski dzielnie walczyli ze sporą konkurencją i stresem.

Konkurs przeprowadzili: Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej ktp. Grzegorz Polok oraz Starszy technik sztabowy ogn. Mateusz Gumiński.

Naszej drużynie nie udało się niestety przejść do finału, jednak samo uczestnictwo w eliminacjach jest dużym wyróżnieniem i kolejnym, ważnym doświadczeniem.

Dziękujemy panu Dariuszowi Kożuch za transport wozem bojowym, a pozostałym druhom z OSP w Lińsku za pomoc i przygotowanie naszej drużyny.