Mistrz tabliczki mnożenia - szkolny konkurs matematyczny

Opublikowano dnia 21-06-2018 16:05

W II semestrze roku szkolnego 2017/2018 przeprowadzony został w naszej szkole konkurs matematyczny skierowany do wszystkich uczniów klas III – VII pn. „Mistrz tabliczki mnożenia”. Uczniowie dwa razy w miesiącu sprawdzali swoją wiedzę z zakresu znajomości tabliczki mnożenia pisząc test. Po pierwszym etapie – eliminacjach klasowych – wyłonieni zostali finaliści, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów z testu. W drugim etapie – finałowym – najlepsi uczniowie uzyskali miano szkolnych mistrzów tabliczki mnożenia. Zostali nimi: Artur Belt z klasy V, Nikodem Rydzkowski z klasy VI oraz uczennice z klasy VII – Wiktoria Chabowska, Angelina Łobocka, Natalia Marach i Magdalena Wilkowska. Tytuł klasowych mistrzów tabliczki mnożenia zdobyła Amelia Grzonka z klasy III, Aleksandra Babińska z klasy IV i Oliwia Zabrocka z klasy VI. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !