MISTRZ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Opublikowano dnia 23-06-2022 16:00

Szkolny konkurs "Mistrza głośnego czytania" dedykowany był klasie I, II i III. Nasi najmłodsi uczniowie doskonalili technikę głośnego czytania już od lutego 2022r. Uczestnicy konkursu wybierali samodzielnie dowolny tekst. W domu indywidualnie doskonalili technikę głośnego czytania. Następnie w wybranym dniu tygodnia prezentowali przygotowany tekst na forum klasy. Za prezentację głośnego czytania każdy uczeń otrzymywał adekwatną ilość punktów. Dzisiaj znamy już zwycięzców szkolnego konkursu.

Tytuł MISTRZA GŁOŚNEGO CZYTANIA otrzymali

w klasie I - Kacper Kołtonowski

w klasie II - Tymoteusz Dąbrowski

w klasie III - Joanna Kożuch **oraz** Emilia Welzant

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych, miłych chwil spędzonych w towarzystwie ulubionej książki. Reasumując wielotygodniową pracę uczniów możemy z całym przekonaniem stwierdzić, iż udział w szkolnym konkursie MISTRZ GŁOŚNEGO CZYTANIA bez wyjątków, wszystkim uczniom znacznie poprawił technikę głośnego czytania.