Mikołajki dla najmłodszych

Opublikowano dnia 09-12-2015 00:27

„Bajka wędruje po świecie Dzisiaj do nas zawitała Drogie dzieci dobrze wiecie, że was bajka pokochała A postacie z różnych bajek zaraz pewnie was odwiedzą Wszyscy przyjrzą się uważnie Posłuchają i powiedzą Z jakiej bajki są postaci?” Dnia 4 grudnia 2015 r., po południu, tradycyjne, z okazji mikołajek, do naszej szkoły przybyły najmłodsze dzieci z Lińska i okolicznych miejscowości. W tym roku rodzice i nauczyciele zabrali gości zaczarowanym pociągiem w świat bajki. Dzieci mogły obejrzeć postaci z różnych baśni, w które wcieliły się mamy z Rady Rodziców i nauczyciele. Panie przygotowały piękne stroje, dzięki którym maluszki mogły łatwo rozpoznać z jakiej bajki są postaci. Bohaterowie bajek przygotowali również dla dzieci różnorodne konkursy, tańce i zabawy. Każde dziecko otrzymało słodki upominek ufundowany przez Radę Sołecką Lińska.