Opublikowano dnia 06-12-2018 16:28

„6 grudnia jak dobrze wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie...” . Tego dnia zawitał też w naszej szkole. Grupa „0” zaprezentowała mikołajkowy program artystyczny, w którym dzieci w strojach śnieżynek, elfów oraz pięknej pani zimy śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Wraz z dziećmi z oddziału przedszkolnego wystąpił chłopiec z klasy II, a także uczeń z klasy V, który wcielił się w rolę Świętego Mikołaja.
Po części artystycznej, każde dziecko skosztowało pyszną babeczkę przypominającą renifera przygotowaną przez rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego oraz panią Anię. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.
Po skosztowaniu babeczek wszyscy uczniowie wzięli udział w mikołajkowych konkursach, przy których nie zabrakło śmiechu i dobrej zabawy. Na zakończenie naszego mikołajkowego dnia uczniowie zostali ponownie obdarowani słodkimi niespodziankami zakupionymi z funduszy Rady Rodziców oraz podarowanymi przez restaurację „Olimpia”. Serdecznie dziękujemy!