Międzyszkolny konkurs zorganizowany przez uczniów naszej szkoły

Opublikowano dnia 18-06-2019 02:24

Odbyło się wręczenie nagród uczestnikom międzyszkolnych konkursów zorganizowanych przez uczniów naszej szkoły.
Pierwszy z nich to konkurs wiedzowy dla klas III i IV „Woda źródłem życia”. Został on zorganizowany przez Amelię Grzonka- uczennicę klasy IV SP w Lińsku, która zakwalifikowała się do II edycji konkursu „Ekologiczny Edukator Szkolny”.
Oto wyniki konkursu.
W kategorii klas III:
I miejsce – Jan Wutkowski SP Śliwice
II miejsce – Adam Mania SP Śliwice
III miejsce - Filip BeltSP Lińsk
wyróżnienie - Filip Kowalski SP Lińsk
W kategorii klas IV:
I miejsce –Wiktor Sondowski SP Śliwiczki
II miejsce ex aequo- Małgorzata Zaremba SP Śliwice i Paweł Konwalski SP Lińsk
III miejsce ex aequo- Mateusz Dejnowski SP Śliwiczki i Jerzy Affeldt SP Śliwice
wyróżnienia- Patrycja Zwolińska SP Śliwice, Kajetan Gronek SP Śliwice i Filip Chabowski SP Lińsk
Kolejni nagrodzeni to uczestnicy konkursu plastycznego „Cudze chwalicie, swego nie znacie” zorganizowanego przez Artura Belta – ucznia klasy VI naszej szkoły, który również zakwalifikował się do II edycji konkursu „Ekologiczny Edukator Szkolny”.
Konkurs plastyczny odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI oraz VII-VIII. Oto wyniki konkursu.
W kategorii klas IV-VI:
I miejsce ex aequo– Maja Selka i Jakub Czapski SP Śliwice
II miejsce ex aequo – Renata Gornowicz i Aleksandra Talaśka SP Śliwice
III miejsce ex aequo- Michelle Konwalskai Marcel Wiśniewski SP Śliwiczki.
Pozostali uczestnicy: Julita Mońka, Emilia Zwolińska, Dominik Piesik, Klaudia Beker i Tobiasz Andrearczykze Szkoły Podstawowej w Śliwiczkach oraz Paulina Krainska, Marta Selka i Agnieszka Myk ze Szkoły Podstawowej w Śliwcach otrzymali upominki za udział w konkursie.
Natomiast w kategorii klas VII-VIII:
I miejsce zajęła Amelia Zwolińska SP Śliwiczki
II miejsce - Julia Konwalska SP LIńsk
III miejsce - Dominika DytmanSP Śliwiczki
Koordynatorem obu przedsięwzięć była pani Jolanta Bukowska ze Szkoły Podstawowej w Lińsku.
Wszystkim uczniom gratulujemy!
Dziękujemy paniom: Alicji Rolewicz i Ewelinie Selka ze Szkoły Podstawowej w Śliwiczkach oraz Magdalenie Wutkowskiejze Szkoły Podstawowej w Śliwicach za przygotowanie uczniów do konkursów.