Międzyszkolny konkurs pt. „Zima wokół nas”

Opublikowano dnia 25-03-2015 22:15

W międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „Zima wokół nas” wzięli udział uczniowie z trzech szkół podstawowych (Lińska, Śliwic i Śliwiczek). Organizatorem konkursu była SP w Lińsku. Uczniowie złożyli 80 prac. Jury nagrodziło 18 prac w trzech kategoriach: Kategoria I – kl. 0 – I Bartosz Andrearczyk kl. I - SP Lińsk Paulina Zielińska kl. 0 - SP Lińsk Piotr Lewandowski kl. I – SP Lińsk Jakub Antkowski kl. Ia – SP Śliwice Agata Sumińska kl. 0 – SP Śliwiczki Marcel Wiśniewski kl. I – SP Śliwiczki Kategoria II – kl. II – III Oliwia Meyer kl. IIIa – SP Śliwice Julia Meyer kl. IIIa – SP Śliwice Dominik Szreiber kl. IIa – SP Śliwice Martyna Łepek kl. II – SP Śliwiczki Kacper Wiśniewski kl. II – SP Śliwiczki Patrycja Talaśka kl. II – SP Śliwiczki Kategoria III – kl. IV – VI Natalia Marach kl. IV – SP Lińsk Julia Witkowska kl. IVa – SP Śliwice Oliwia Skwiercz kl. Vb – SP Śliwice Mirosław Talaśka kl. VI – SP Śliwiczki Anna Dejnowska kl. VI – SP Śliwiczki Patryk Myk kl. IV – SP Śliwiczki Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.