MAM TALENT

Opublikowano dnia 26-04-2017 22:43

Dnia 26 kwietnia 2017r. odbył się w naszej szkole konkurs „Mam Talent” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem – p. Jolantą Bukowską przy współpracy z p. Anią Karnowską. Do rywalizacji zgłosiły się trzy zespoły i jedna solistka. Pokaz odbył się w dwóch kategoriach: śpiew i taniec.
W pierwszej kategorii zaprezentowały się: Katarzyna Masalon – uczennica klasy III, która zaśpiewała piosenkę pt. „Czas porzucić strach” oraz duet z klasy IV – Karolina Grugeli Daria Bucholc. Dziewczyny zaprezentowały się w piosence pt. „Milion słów”.
W kategorii taniec wystąpiły dwa zespoły. Pierwszy, w skład którego weszły uczennice klasy V: Anna Kożuch, Julia Olter i Julia Warczak zatańczyły taniec kowbojski. Drugi zespół- Karolina Warczak i Wiktoria Kożuch – uczennice klasy III zaprezentowały się w tańcu na plaży.
Występy oceniało jury powołane przez organizatorów, w skład, którego weszły:
p. dyrektor Gabriela Kozłowska, p. Małgorzata Nowak i p. Anna Karnowska.
Po gorących obradach ustalono następujący werdykt:
w kategorii śpiew:
- I miejsce zajęła Katarzyna Masalon
- II miejsce Karolina Grugel i Daria Bucholc
w kategorii taniec:
- I miejsce zajęły: Anna Kożuch, Julia Olter i Julia Warczak
- II miejsce: Karolina Warczak i Wiktoria Kożuch.
Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy!
Występy, oprócz jury, oceniała również publiczność. Każdy uczeń oddał jeden głos na występ, który najbardziej mu się podobał. Nagrodę publiczności zdobyło trio Anna Kożuch, Julia Olter i Julia Warczak. Gratulujemy!
Należy nadmienić, że nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Lińsku. Dziękujemy.