MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY

Opublikowano dnia 13-11-2019 23:55

Dzieci z oddziału przedszkolnego biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym pt. Mały miś w świecie wielkiej literatury. W ramach projektu wraz z rodzicami i wychowawcą panią Anną Karnowską realizują kolejne moduły i zamieszczone w nich zadania. Przedszkolaki wykonały już kilka zadań.
Zaopiekowały się misiem „Puszatkiem”, któremu przeczytały swoje ulubione książki. Założyły album, przygotowały ilustracje do treści książek oraz wykonały odbicia swoich dłoni. Jeżyki chętnie gościły w domach Puszatka, z którym trudno było się im rozstać.
Kolejne zrealizowane zadanie to zaśpiewanie zmisiowanej piosenki oraz wypełnienie kolorowanek z wizerunkiem misiów. Wszyscy bardzo się postarali i świetnie wykonali swoje zadania.
W ramach drugiego modułu dzieci przeprowadziły akcję charytatywną dla chorej Tosi i już teraz przygotowują się do Dnia Pluszowego Misia oraz kolejnej akcji charytatywnej mającej sprawić innym radość.