Małe smyki z mamą i tatą ćwiczą języki

Opublikowano dnia 26-11-2019 22:40

Właśnie dzisiaj zakończyliśmy cykl popołudniowych warsztatów logopedycznych dla dzieci i rodziców. Pani Ania na spotkaniach przekazywała informacje dotyczące: • Mowy dziecka przedszkolnego. Wpływu atrakcyjnych metod pracy i nowoczesnych technologii na jej prawidłowy rozwój • Higieny głosu, zabaw i ćwiczeń oddechowych • Ćwiczeń narządów mowy oraz właściwych ćwiczeń artykulacyjnych. Rodzice wraz ze swoimi dziećmi aktywnie angażowali się w działania podejmowane w czasie warsztatów. Wspólnie uczyli się oddychać torem przeponowo – brzusznym, dmuchali na piórka, łowili rybki za pomocą słomek, wykonywali ćwiczenia narządów artykulacyjnych, a także wiele innych zabaw. Mamy nadzieję, że rodzice dzięki tym spotkaniom pogłębili wiedzę na temat wad wymowy swoich dzieci oraz poznali atrakcyjne sposoby na pracę w domu. Serdecznie dziękujemy za udział w warsztatach oraz bardzo miłą atmosferę.