Little Heroes - bieg z przeszkodami

Opublikowano dnia 13-10-2018 02:20

W dniu 12.10.2018r. na terenie Szkoły Podstawowej w Śliwicach odbył się bieg przeszkodowy „Little Heroes” zorganizowany przez Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych, Terenowych i Ekstremalnych z siedzibą w Olsztynie. Do startu zgłosiło się ponad 80 uczestników. Uczniowie z klas V i VI ze Szkół Podstawowych w Śliwicach , Śliwiczkach i Lińska rywalizowali na bardzo wymagającej trasie biegu. Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Andrearczyk, Aleksandra Babińska, Katarzyna Masalon, Szymon Zieliński, Maciej Banaczyk, Artur Belt, Jakub Gliszczyński, Grzegorz Marach, Kacper Nakielski. Zawodnicy biegli, czołgali się, przenosili worki z piaskiem i przeskakiwali przeszkody. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i koszulkami , otrzymali również ciepły posiłek, owoce i wodę. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary, które wręczali: pani Ewa Kozanecka posłanka na Sejm RP oraz Wójt Gminy Śliwice pan Daniel Kożuch. Uczestnikom biegu gratulujemy i życzymy sukcesów.