Kulturalny Konkurs Taneczny w GOK w Śliwicach

Opublikowano dnia 28-04-2019 11:15

Dnia 27 kwietnia 2019r. uczniowie uczęszczający na dodatkowe zajęcia kółka tanecznego prowadzone przez panią Małgorzatę Nowak przystąpili do Kulturalnego Konkursu Tanecznego zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach. Uczestnicy kółka tanecznego w kategorii ZESPOŁY zaprezentowali układ taneczny do walca Hoffmanowej. Ponadto do konkursu przystąpiły dziewczęta przygotowane przez panią Katarzynę Grzonka. Obie uczennice (Amelia Grzonka wraz z Patrycją Warczak) zaprezentowały układ taneczny do muzyki filmowej - „Piraci z Karaibów” w kategorii MUZYKA FILMOWA. Nasi uczniowie otrzymali dyplomy oraz medale za udział w konkursie . Na każdego uczestnika konkursu czekał słodki i owocowy poczęstunek przygotowany przez pracowników GOK w Śliwicach.