Książki naszych marzeń

Opublikowano dnia 09-12-2015 00:40

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w Rządowym programie – „Książki naszych marzeń” realizowanym w roku 2015. Głównym celem programu jest wsparcie organów prowadzących szkoły podstawowe w obszarze rozwijania kompetencji czytelniczych uczniów i ich indywidualnych zainteresowań poprzez promowanie czytelnictwa. Udział w programie pozwolił na zakup ponad stu nowych pozycji książkowych do biblioteki szkolnej za kwotę 1.625 złotych. Lista zakupionych książek została wytypowana przez uczniów i pozytywnie zaopiniowana przez rodziców oraz nauczycieli. Mamy nadzieję, że książki wzbudzą zainteresowanie i zaspokoją ciekawość wszystkich odwiedzających naszą bibliotekę, co jednocześnie wpłynie na wzrost czytelnictwa w szkole.