Konkurs SKO pt. „Świnka Skarbonka”

Opublikowano dnia 01-06-2019 01:00

W maju w naszej szkole odbył się konkurs SKO pt. „Świnka Skarbonka” zorganizowanyprzez panią Dorotę Kołtonowską – szkolnego opiekuna SKO. Polegał na wykonaniu świnki skarbonki z materiałów recyklingowych.
Uczniowie podzieleni byli na trzy kategorie wiekowe: klasy „0” – II, III – V oraz VI – VIII. Najwięcej prac napłynęło od najmłodszych dzieci, które przy wykonaniu swoich skarbonek wykazały się dużą pomysłowością. Dlatego jury nie miało łatwego zadania przy ich ocenie. Ostatecznie uczestnicy uplasowali się na następujących miejscach:
- w kategorii klas „0”-II:
I miejsce: Tymoteusz Dąbrowski z „zerówki” oraz Anna Grugel z klasy I.
Wyróżnienia: Lena Babińska i Jakub Zabrocki-uczniowie klasy II
- w kategorii klas III-V:
I miejsce: Wiktoria Kożuch – klasa V oraz Dominik Jasiński i Paweł Konwalski – klasa IV.
W najstarszej grupie wiekowej wyróżniona za pracę została uczennica klasy VI – Karolina Grugel.
Pozostali uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Cieszy nas, że mamy tak pomysłowych uczniów.