Konkurs plastyczny - projekt okładki książki kucharskiej

Opublikowano dnia 27-11-2019 00:45

Pod koniec października 2019r. biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny dla klas I – III. Uczniowie zgłaszający się do udziału w konkursie wykonali projekty okładki książki kucharskiej. Głównym celem konkursu było rozwijanie wyobraźni oraz kreatywności wśród uczniów. Prace konkursowe można było wykonać dowolną techniką. Komisja konkursowa w składzie: • p. Patrycja Dąbrowska • p. Anna Karnowska • p. Dagmara Wasielewska wyłoniła zwycięzców. I miejsce – Fabian Witkowski z klasy I II miejsce – Anna Grugel z klasy II III miejsce – Aurelia Procek z klasy I Wyróżnienie w konkursie otrzymały: • Joanna Kożuch z klasy I • Katarzyna Kożuch z klasy III Uczniowie otrzymali dyplomy wraz z nagrodami rzeczowymi w postaci książek kucharskich dla dzieci oraz foremek do ciasta. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy wygranej!