Konkurs plastyczny - „Lapbook - zdrowo żyję, zdrowo jem - dbam o siebie. Ja to wiem” cz. II

Opublikowano dnia 10-06-2018 20:30

K2 EKO-MILK w ramach Programu dla Szkół oraz cyklu konkursów zorganizował kolejną, czwartą już edycję konkursu plastycznego pod hasłem „Lapbook – zdrowo żyję, zdrowo jem – dbam o siebie , Ja to Wiem !”, upowszechniającego wiedzę dzieci szkół podstawowych na temat nawyków zdrowego odżywiania i zasad zdrowego stylu życia. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-V. Pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w tym konkursie. Szkolna komisja konkursowa przyznała następujące miejsca: • Amelia Grzonka kl. III – I miejsce • Daria Bucholc kl. V i Dominik Jasiński kl. II – II miejsce • Sandra Szynderłata kl. V – III miejsce • Jakub Jasiński kl. I – wyróżnienie Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez organizatora konkursu.