Konkurs plastyczny dla klas 0 - III - "Zima za moim oknem"

Opublikowano dnia 03-03-2021 16:59

W minionym miesiącu, lutym odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas 0 - III pt. "Zima za moim oknem". Zimowa aura bardzo sprzyjała tworzeniu pięknych prac, do konkursu przystąpiło aż 21 uczniów z klas 0 - III. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie pracy plastycznej ukazującej uroki zimy. Aby wykonać pracę plastyczną uczniowie musieli zastosować przynajmniej dwie techniki plastyczne. Jury jednogłośnie wyłoniło najładniejsze prace plastyczne w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 0-I i klasy II-III). Oto zwycięzcy konkursu- "Zima za moim oknem":

• W kategorii klas 0-I wyróżnienie otrzymali - Marcelina Babińska (kl.0), Emilia Chabowska (kl. 0), Natalia Talaśka (kl. 0), Kamila Wilkowska (kl. 0), Amelia Wysocka (kl. 0) i Tymoteusz Dąbrowski (kl. I),
  • W kategorii klas II-III wyróznienie otrzymali - Joanna Kożuch (kl. II), Dominik Mońka (kl. II), Bryan Kludzikowski (kl. III)

Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy wraz z nagrodami rzeczowymi. Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy wielu dalszych sukcesów i liczymy na kolejne plastyczne pomysły, bowiem już wiosną odbędzie się kolejna edycja konkursu plastycznego pt. "Wiosna za moim oknem". Zachęcamy do udziału.