Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Lińsku

Opublikowano dnia 25-05-2018 10:26

W związku z tym, że w czerwcu bieżącego roku kończy się kadencja pani dyrektor Gabrieli Kozłowskiej Urząd Gminy w Śliwicach ogłosił konkurs na to stanowisko. Swoją kandydaturę zgłosiła obecna pani dyrektor.
Dnia 23 maja 2018r. w Urzędzie Gminy w Śliwicach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Powołana została 11 osobowa komisja, w skład której weszli pracownicy Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, szef ZNP w Tucholi, pracownicy urzędu Gminy w Śliwicach, przedstawiciele Rady Pedagogicznej oraz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Lińsku. Pani dyrektor Gabriela Kozłowska przedstawiła koncepcję pracy szkoły na najbliższe 5 lat. Po wysłuchaniu kandydatki komisja jednogłośnie podjęła uchwałę, że przez kolejne 5 lat funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Lińsku sprawować będzie pani Gabriela Kozłowska.
Serdeczne gratulujemy! Życzymy dużo zdrowia, sił wytrwałości w realizacji zamierzonych celów.