Konkurs na ozdoby bożonarodzeniowe

Opublikowano dnia 01-12-2016 23:34

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Miał on na celu wdrażanie do kontynuowania tradycji i zwyczajów świątecznych, rozbudzanie poczucia piękna i estetyki, rozwijanie pomysłowości i kreatywności, zachęcanie do spędzania wolnego czasu w sposób kreatywny i twórczy, włączanie rodziców do wspólnej pracy z dzieckiem.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie dowolnej przestrzennej ozdoby bożonarodzeniowej. Każdy mógł wykonać jedną lub kilka ozdób. W konkursie wzięło udział 21 uczniów klas I-VI. Jury wyłoniło czworo uczniów, których ozdoby były najpiękniejsze. Wyróżnienie otrzymało również czterech uczniów.

Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę.