Konkurs literacko - plastyczny

Opublikowano dnia 24-11-2020 12:00

Biblioteka szkolna ogłosiła konkurs literacko – plastyczny dla uczniów klas IV – VIII. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było samodzielne napisanie i wykonanie książki na wybrany temat. Forma tekstu literackiego była dowolna. Uczestnik konkursu mógł napisać zarówno opowiadanie, bajkę jak i wiersz. Książka napisana przez ucznia miała obejmować nie mniej niż sześć stron A4. Ponadto książka miała zawierać ilustracje wykonane dowolną techniką plastyczną. W powyższym konkursie udział wzięła uczennica klasy VIII Karolina Grugel, która napisała książkę pt. „Na herbatce u wampira”. Uczennica klasy VIII Karolina Grugel za samodzielne napisanie i zilustrowanie książki otrzyma nagrodę rzeczową, która zostanie wręczona po zakończeniu nauczania zdalnego. Serdecznie gratulujemy talentu literackiego i czekamy na kolejne pomysły.