Kolejny wyjątkowy dzień - Dzień Dziecka

Opublikowano dnia 29-05-2020 08:00


Zbliża się najważniejszy dzień w roku - Międzynarodowy Dzień Dziecka. Mamy wyjątkowy i nietypowy czas pandemii, który ogranicza nasze działania. Jednak pamietajmy o tym, że szczęście dzieci jest najważniejsze. Podarujmy im w tym wyjątkowym dniu wiele miłych chwil i dużo uśmiechu. Czas ten można ciekawie spędzić mimo panującej pandemii. Oto kilak propozycji na ciekawy Dzień Dziecka:

  • zorganizuj mały poczęstunek na kocu w ogrodzie - wystaczy smaczny sok i kilka ulubionych ciasteczek,
  • spróbuj na podwórku lub w ogrodzie zbudować bazę (chłopak) lub domek (dziewczyna) potrzebujesz kilku dobrych patyków, koc i poduszki,
  • pobaw się w głuchy telefon,
  • wykonaj pieczątki z ziemniaków. Wystaczy przekroić ziemniaka na połowę, wykroić z pomocą osoby dorosłej ciekawy wzór. Przygotuj farby i już możesz robić piękne pieczątki,
  • wyczaruj w kuchni smaczny deser, wystaczy np. galaretka z owocami i gotowe (galaretkę zalej goracą wodą - poproś o pomoc mamę lub tatę).

Mamy nadzieję, że jedna z naszych propozycji przypała Wam do gustu i umili czas w Dniu Dziecka. Życzenia dla wszystkich dzieci: Miej słodkie sny i marzenia, niech one ci się spełniają. A Twoje najskrytsze dążenia niech realnymi się stają!