Kochanej Babci, Drogiemu Dziadkowi...

Opublikowano dnia 19-01-2023 17:20

Dzisiejsze czwartkowe popołudnie spędziliśmy bardzo miło w gronie przybyłych do naszej szkoły Dziadków. Mieliśmy okazję do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka. Nasi uczniowie pod okiem swoich wychowawców przygotowali dla bliskich niespodziankę w postaci odśpiewanych i zatańczonych piosenek. Po powitaniu przybyłych gości przez panie Celinę Schiller i Annę Karnowską wszyscy uczniowie zaprezentowali swoje utwory, a klasa V wyrecytowała wiersze. Wśród naszych scenicznych artystów nie zabrakło kogucików, górali, zielonych kwiatuszków oraz tańczących czerwonych jabłuszek. Starsi uczniowie wzbogacili uroczystość grą na gitarze i pięknym śpiewem. Po części artystycznej Pani Dyrektor Gabriela Kozłowska podziękowała uczniom i zaprosiła gości na słodki poczęstunek przy pysznej kawie. Wnuczęta obdarowały Dziadków przygotowanymi upominkami, złożyły życzenia i mocno wyściskały. Z całego serca cieszyły się z wizyty swoich Dziadków w naszej szkole.

Mamy nadzieję, że Babcie i Dziadkowie z ochotą wrócą do nas na kolejne świętowanie. Do zobaczenia!