Kiermasz świąteczny

Opublikowano dnia 01-12-2016 23:35

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Dnia 1 grudnia 2016r. w naszej szkole, podobnie jak w latach ubiegłych w okresie przedświątecznym, odbył się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych przygotowanych przez uczniów i ich rodziców.

Jury oceniło prace, które następnie wystawiono do sprzedaży na kiermaszu. Oprócz tego, jak co roku, swój udział w wykonaniu ozdób mieli również rodzice. Sprzedażą na kiermaszu zajęła się rada Samorządu Uczniowskiego. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujmy za zaangażowanie w to przedsięwzięcie.

Dziękujemy osobom, które przygotowały ozdoby oraz wszystkim, którzy okazali dobre serca i je kupili. Pragniemy nadmienić, że zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów naszej szkoły. Dziękujemy!