Kiermasz świąteczny

Opublikowano dnia 08-12-2014 23:47

Boże Narodzenie to czas dobroci, miłości, szczerych uczuć. To również czas robienia zakupów, porządków a także dekorowania mieszkań. Dlatego, podobnie jak w latach ubiegłych, 4 grudnia 2014r. zorganizowaliśmy w naszej szkole kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Nie były to ozdoby typowe, jakie można kupić w sklepie, ale jedyne, niepowtarzalne, bo ręcznie wykonane przez naszych uczniów, rodziców, panie z KGW w Lińsku oraz nauczycieli. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się choinki, bombki, kartki świąteczne, stroiki, ozdoby na choinkę, ciastka. Piękne przedmioty cieszyły oko, a pomysłowość twórców zachwycała kupujących. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu oraz klientom za zakup ozdób. Cały dochód przeznaczony zostanie na potrzeby uczniów naszej szkoły.